Byl jsem unavenej, přetíženej a přemýšlel, že začnu dělat něco úplně jinýho. Po dvou sezeních jsem pochopil, že problém není v kódu – ale v tom, jak se v tom všem ztrácím. Dnes si dokážu říct o lepší podmínky, dělat věci, co mě baví – a zase to dává smysl.